Pravidelné a jednorazové upratovanie

Naša firma vám poskytuje jednorazové, ale aj pravidelné upratovanie bytov, rodinných domov a firiem. V ponuke máme generálne a štandardné upratovanie.

Štandardné upratovanie zahŕňa vysávanie, umývanie podláh mopom, utieranie prachu, vysypanie smetí, vyčistenie kúpeľne a toalety.  Poskytujeme za účelom udržiavania čistoty domácností.

Generálne upratovanie je vhodné po rekonštrukciách, po sťahovaní, pri predaji, prenájme nehnuteľnosti alebo pred sviatkami. Ide o kompletné upratanie s dôrazom na každý detail (štandardné upratovanie + vyčistenie spotrebičov, skriniek, zásuviek, zárubní). Upratovanie robíme aj pomocou parného čističa.

Zabezpečujeme aj pravidelné upratovanie spoločných priestorov bytových domov. Ide o zametanie a umývanie podláh, schodísk, výťahov, vstupných dverí a poštových schránok.

Domácnostiam a firmám okrem uvedených služieb poskytujeme aj doplnkové služby: ozónové čistenie, umývanie okien, tepovanie, strojové čistenie podláh, umývanie osobného automobilu, parné čistenie, upratovanie po stavebných prácach, strojové zametanie okolia rodinného domu.

Cenník upratovania

ŠTANDARDNÉ UPRATOVANIE

Byty

od 6 €/hod.

Domy

od 7 €/hod.

Kancelárske priestory

od 6 €/hod.

GENERÁLNE UPRATOVANIE

Byty

od 10 €/hod.

Domy

od 12 €/hod.

Kancelárske priestory

od 8 €/hod.

Po stavebných prácach

od 15 €/hod.


Minimálna sadzba pri štandardnom upratovaní je 4.hod.


Výsledná cena upratovania závisí od znečistenia.